Del dokumenti: Tom Doshi i dhuroi për bamirësi 100 milion lekë ish-deputetit socialist
Pëlqej
Tom Doshi njihet si një prej deputetëve që nuk e mban dorën sa i përket dhuratave në para.

Dokumentet e zbardhura sëfundmi, tregojnë se në kohë të ndryshme ai ka dhuruar 50 mijë euro për Kishën e Laçit dhe 10 milioë lekë për ish-deputetin socialist Arben Isaraj.

Ky i fundit është në krye të Drejtorisë së Patentave tani, ndërkohë që ka qenë mjaft sëmurë disa vite më parë.


Disa vite më parë, Isaraj u kurua në Gjermani për sëmundjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori