Dybala magjik, i vetëm shënon dopietë dhe përmbys rezultatin (VIDEO)Juventus ka përmbysur rezulatin ndaj Lokomotivës së Moskës.

Është Paulo Dybala i cili ka realizuar dopietë në vetëm 2 minuta 77 dhe 79, duke dërguar 2-1 shifrat për Zonjën e Vjetër. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2019, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori