E BUJSHME/ Neymar pranë rikthimit të Barcelona
Një lajmb bombë vjen nga Brazili teksa portali "Globesporte" bën të ditur se Neymar është pranë rikthimit te Barcelona.

Po sipas portalit brazialin palët janë në bisedime të avancuar dhe se është arritur një akord paraprak.

Ndërkohë, Barcelona pritet të paguajë 100 milionë euro në arkat e PSG-së, teksa në transferim do të përshijë edhe kartonin e Rakitiç, Dembele dhe Umtiti. /albeu.com/

Shtuar më 18/06/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori