Del i dyshuari i katërt i grabitjes në Rinas, kush është ish-polici i dyshuar
Pas Admir Muratajt i cili u vra dhe Klement Çalës, Aleks Pepa, është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia për grabitjen në Rinas, që ndodhi në datën 9 Prill.

Por burime nga grupi hetimorë bëjnë me dije se kanë identifikuar edhe grabitësin e katërt të kësaj grabitje spektakolare që tronditi shtetin Shqiptar.

Bëhet fjalë për një ish-polici i cili është identifikuar me inicialet M.H.

Të tre personat e mësipër janë shpallur në kërkim dhe sipas policisë janë shumë pranë kapjes së tyre. /albeu.com/

Shtuar më 19/04/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori