E FUNDIT/ Nuk ndalen shifrat, 21 viktima nga COVID-19 vetëm sot
Shkunden bosat e drogës në Tiranë, u sekuestrohet 5 milionë euro pasuri
Rreth 5 milion euro pasuri është sekuestruar me urdhër të Prokurorisë së Tiranës, në pronësi të personave të dënuar për trafik ndërkombëtar droge.

Burimet bëjnë me dije se ky aksion është urdhëruar nga Prokuroria e Tiranës, ndërkohë ende nuk dihen identiteti i personave që u është sekuestruar kjo pasuri.

Mësohet se personat në fjalë janë akuzuar dhe dënuar për trafik ndërkombëtar droge.

Pritet versioni zyrtar nga Prokuroria e Tiranës mbi këtë aksion, identitetin e personave dhe shumat përkatëse. /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2021, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori