E FUNDIT/ Merret vendimi, a u lirua Saimir Tahiri?
Pëlqej
Gjykata e KrimeveRënda lë në fuqi masën e sigurisë "arrest shtëpie" për ish-Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Haxhia dhe Tahiri kërkuan revokimin e masës së sigurisë së dhënë nga gjykata e krimeverënda në një masë tjetër më të lehtë sigurie.

Por e menjëhershme ka qënë kundërpërgjigjia e prokurorit Besim Hajdarmataj i cili ka rënditur disa prova për ish-ministrin Saimir Tahiri. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori