Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO)
Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Ndocaj.

Ai ka shkuar i paftuar në një aktivitet ku do jete dhe kryeministri Edi Rama.

Ish-deputeti është shoqëruar me forcë nga Policia.

Shtuar më 23/10/2020, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori