Shkon mbi 1000 numri i të prekurve me koronavirus, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO)
Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 rastte të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër.

total numri i të prekurve ka shkuar në 1004.

spitalin Infektiv janë 16 persona, 4 prej të cilëve në terapi intensive.

vijon...
Shtuar më 25/05/2020, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori