Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkontotal në 981 numri i të prekurve.

Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës.

Prej tyre, 173 pacientë mbeten aktivë.

vijon
Shtuar më 22/05/2020, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori