KUPA/ Teuta përmbys Kukësin dhe shkon në finale me Tiranën (VIDEO)
Është mbyllur me fitoren e Teutës ndeshja e kthimit për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë.

Durrsakët kanë mundur me përmbysje skuadrën e Kukësit, duke siguruar kualifikimin në finale, ku do të gjejnë ekipin e Tiranës.

Golat e Kapllanit (73) dhe Hoxhës (83), bënë të pavlefshëm golin e realizuar nga Rroca (49).

Ndeshja e parë në “Elbasan Arena” ishte mbyllur në barazim pa gola (0-0).
Shtuar më 15/07/2020, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori