E TURPSHME/ Shikoni si e shan Ronaldo Sarrin (VIDEO)
Raportet mes Cristiano Ronaldos dhe trajnerit Mauricio Sarri janë të acaruar.

Një video e publikuar nga "Gazetta dello Sport", portugezi shikohet se e ka sharë nga nëna teknikun e Juventusit në momentin kur u zëvendësua në takimin me Milanin. Nga video dëgjohet se Ronaldo i thotë "birë bushtre" Sarritmomentin kur i drejtohet dhomave të zhveshjes.

Një situatë aspak e mirë në kampin e bardhezinjëve me drejtuesit e "zonjës së vjetër" që po mundohen të normalizojnë ekulibrat në skuadër.

Shtuar më 12/11/2019, ora 19:54
Tropoja
e Martë 12 Nëntor 2019, Ora 21:15
Mire u a ben ...!
Ronaldo nuk eshte lojtar i dobet sic preferon sarri i mutit e te luaj me te sic don ai!!!
CR7
e Mërkurë 13 Nëntor 2019, Ora 01:37
Sarrin si trajner u dobësu juve.
Boss
e Mërkurë 13 Nëntor 2019, Ora 10:18
Pasi qe erdhi ky mut sarri juventusi ra shume posht me kete loje mbrojtese tipike italiane!! Eshte turp qe juve gjithe kohen te mbrohet
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori