EMRI/ Kombëtarja me trajner të ri, kush e zëvendësoi Panuccin
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll.

Burime bëjnë me dije se Edoardo Reja pritet të jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare.

Trajneri 73-vjeçar i njohur si ‘Edy’ Reja do të drejtojë Kombëtaren Shqiptare pas largimit të Panuccit dhe pritet tw rikthejw ekipin tek fitorja. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2019, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori