Faleminderit për emocionet! Këta janë yjet që lenë futbollin këtë vit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ky dhjetëvjeçar ishte një dekadë e mrekullueshme sa i përket futbollit, ku kemi parë yje si Drogba, Pirlo, Lahm, Lampard, Kaka, Xavi apo Totti.

Tashmë ka ardhur koha që ata të largohen dhe t'ja hapin vendin më të rinjve duke na lënë në kujtesë emocionet që kemi përjetuar duke i parë nga televizioni apo shkallët e stadiumit, për ata që kanë qenë më me fat.

Në galerinë e mësipërme Albeu.com sjell yjet që janë larguar apo do të largohen këtë vit nga futbolli duke filluar nga Pirlo apo Totti. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori