Fantastik Zhegrova, dhuron asist në derbi, Basel në avantazh (VIDEO)
Kanë mjaftuar vetëm gjashtë minuta për t'u shënuar goli i parë në derbin zviceran mes Baselit dhe Young Boys.

Në ndeshjen që po zhvillohet në "St Jakob Park", Baseli ka shënuar golin e epërsisë me autor Arthur, teksa u asistua nga Edon Zhegrova.
Shtuar më 01/12/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori