Fatjoni heq dorë nga Përputhen dhe u nxjerr të palarat: Janë bërë dashnorë! (FOTO LAJM)

Një sherr ka ndodhur puntaten e sotme në Për'puthen mes Fatjonit dhe Erit, djalit të ri.

Pas fjalëve në studio ku Fatjoni po i kërkonte falje Ledianës për kritikat, është përballur me djalin e ri, Erin dhe debati përfundoi gati për përdorimin e dhunës.

Menjëhere, djemtë janë larguar nga studio dhe moderatorja deklaroi se produksioni i ka pezulluar të dy konkurentët.

Me anë të një posti në story në Instagram, Fatjoni ka deklaruar se ka vendosur të largohet nga Për'puthen.

DEKLARATA:

"Me gjithe respektin ndaj produksionit dhe autores ju njoftoj se do largohem nga Perputhen. Kjo per shkak sepse nuk mund te behem dot pjese e gjithe intrigave, mashtrimeve, viktimizimeve, loteve te krokodilit dhe dyfytyresis qe tjeter jan dhe tjeter hiqen para publikut.

Keto dite me kan ardhu shum mesazhe ku me pyesin apo me kritikojn qe dal nga vetja apo per zerin tim te lart, dua tju them qe Fationi del nga vetja kur sheh hipokrizi me kamera fikur, kur te gjithe e dine per curfare flet Fationi ndizen kamerat te fryjn dhe thon “Thuaje po je burre” ose “He thuaje ti se ti je mesuar me sulme”.

Ka pasur disa puntata te cilat i kam ren pishmanit qe ka degraduar situata jo per ata qe jan atje por per familjen qe me ndjek apo kedo qe ka pasur simpati per mua.

Por keto puntat e fundit nuk po me pelqejn as mua me, kam dal shum nga vetja, jo se kan ndryshuar gjerat por jam lodhur me kete hipokrizi, viktimizim, mashtrim dhe intriga nga konkurentet, ndaj del fationi nga vetnih sehte ju dhe nuk behet dot pjes e tire, dal nga vetja se e din piken time te dobet qe nuk shtirem dot dhe bejn aleanca per tme sulmuar sepse vetem keshtu mund te marrin vemendje nga publiku nepermjet zerit tim, dhe pseitur sot shum e kam kam shum sepse u lodha nga te tilla gjera, jan bere motra vellezer dhe dashnor me njeri tjetrin, por keto nuk shihen nga ju dhe as nga produksioni, shihen nga une ndaj reagoj per gjera te vogla ne dukje aq keq ne puntata sepse secse jepet aty dhe shoh me shum sec shihni ju.

I kerkoj falje produksionit dhe autores Olses Ndjes per vendimin tim te papritur qe morra. Gjithashtu dhe Arjan Konomit i kerkoj shum falje sepse realisht eshte nje opinionistet me te mire. Packa se disa here e kemi tepruar dhe kemi dal nga vetja. I kerkoj Falje dhe Bores qe kam respekt Maksimal sepse e kam ber disa her te dali nga vetja.

I uroj shume suksese disa nga djemeve dhe vajzave aty qe jan vertet me kemb ne tok dhe me zemren me vete aty. Kerkoj falje dhe nga ju miq pasi e di qe kishit pritshmeri ndaj meje qe te dilja i perputhur por cfare mund tju them me shume “Ashtu e ndjeva, ashtu e bera"- shkruan Fatjoni duke i dhënë fund epokës në Përputhen. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2021, ora 20:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori