Finalja kundër Juventusin, Reali befason me listën e lojtarëve

Të shtunën në orën 20:45 Juventusi dhe Real Madrid do të përballen në finalen e madhe të Champions Leagues.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të bftuar për finalen e cila do të zhvillohet më 3 qershor në Cardiff të Uellsit, shkruan SYRI.net.

Pa dyshim ajo që bie në sy mes 25 lojtarëve është prezenca e Gareth Bales i cili ishte i dëmtuar por ia ka dalë të rikthehet pse jo edhe të luajë si titullar.

Gjithashtu i grumbulluar mes ‘yjeve’ është edhe djali i Zidanes, Enzo. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2017, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori