Fitojnë Partizani dhe Tirana
Partizani dhe Tirana kanë fituar me rezultat të njejtë 1-0, respektivisht kundër Elbasanit dhe Teutës.

Dy skuadrat e kryeqytetit ndajnë kreun me pikë të barabarta (18) pas 9 javësh.

Për Partizanin shënoi Racic në fundin e pjesës së parë, ndërsa në Durrës ishte goli i Kërçikut ai që vendoste fatin e takimit në minutën e 73. /albeu.com/

Shtuar më 26/10/2014, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori