Foto që nuk u pa në TV, Ronaldo ngushëllon Salah
Pëlqej
Salah u largua i dëmtuar nga fusha në minutën e 28 të takimit pas një përplasje me Ramos.

Sulmuesi Egjiptian rrezikon edhe botërorin pas atij dëmtimi.
Një momnet që nuk u transmentua në TV ëshë ai kur Cristiano Ronaldo ka përqafuar 25-vjeçarin, shkruan albeu.com.

Ronaldo e di shumë mirë atë ndjesi pasi ai u dëmtua në finalen e Europianit kundër Francës. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 23:47
Alban
e Dielë 27 Maj 2018, Ora 00:14
Ramos as qe u deshkua me karton, e terhek si ne sportin xhudo, Ramos dhe Marcelo e kan lojen e felliqur.
Tozzi
e Dielë 27 Maj 2018, Ora 08:45
Foto qe nuk u pa ne tv ?!?!? Se kuptoj fare ... po ju ku e moret? Ju patet fotoreporteret tuaj atje qe ben kete foto?!?
Tozzi
e Dielë 27 Maj 2018, Ora 08:47
Foto qe nuk u pa ne tv ?!?!? Se kuptoj fare ... po ju ku e moret? Ju patet fotoreporteret tuaj atje qe ben kete foto?!?
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori