Wow, këto janë femrat që çmendën stadiumet e Rusisë (VIDEO)
Kryefjala e të gjithëve tashmë prej dy javësh ëshët Kampionati Botëror i Futbollit 2018 që po zhvillohet në Rusi.

Pavarësisht golave, skuadrave fituese dhe humbëse, një vëmendje të madhe marrin edhe tifozet seksi nga e gjithë bota.

Të veshura plot stil dhe shumë provokuese, janë ato që i japin ngjyrat e duhura këtij kompeticioni.

Gazeta e madhe sportive Blick.ch sjell një video-përmbledhje me femrat më të bukura të këtij Botërori në 13 ditët e para të kampionatit.

Shijojeni! /albeu.com/


Shtuar më 26/06/2018, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori