Gjenden pako me hashash në bulevard, çfarë shkruhet mbi to (FOTO LAJM)

Disa pako janë hedhur nga demokratët në shesh duke ironizuar qeverisjen e vendit.

Pakot janë shpërndarë në të gjithë Bulevardin Dëshmorët e Kombit dhe mbi to shkruhet "Fatmir Xhafaj".

Pakot kanë tërhequr vëmendje të madhe nga qytetarët e mbledhur si edhe media. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori