Granada befason Barcelonën, kalon në avantazh (VIDEO)
Granada ka befasuar Barcelonën duke zhbllokuar ndeshjen që në minutën e 2’ me Azeez.

Ky gol ndez akoma dhe më shumë sfidën me blaugranët që medoemos do të kërkoj sa më shpejt golin e barazimit e më pas të avantazhit.

Shtuar më 21/09/2019, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori