Humbën ndaj Shqipërisë, rrjeti ironizon keq lojtarët e Turqisë (VIDEO)
Pëlqej
Ndërkohë që në Turqi kërkojnë me ngulm largimin e trajnerit dhe rinovimin e skuadrës, në rrjetet sociale ka shpërthyer gallata nga tifozët shqiptarë.

Një video humor ku personifikohet Fatih Terim dhe lojtarët e skuadrës pas një humbjeje është duke u shpërndarë gjerësisht në Facebook.

video humorin duket Fatih Terim që u kërkon llogari lojtarëve për humbjen duke i rrahur.

Për më tepër ndiqni videon! /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori