Ilir Meta shkon të rrahë Balilin por i ndan Monika! Plas gallata në rrjet (VIDEO)
Dorëzimi i Klement Balilit është komentuar gjerësisht edhe si një lëvizje e fundit e Ramës në luftë me Metën duke e përdorur ish-drejtorin e LSI si të penduar dhe "xhol" në duart e tij.

Në lidhje me këtë ka plasur edhe ironia në rrjetet sociale, ku sëfundmi është shkëputur një video nga emisioni "Shihemi në gjyq" duke i vendosur personazheve fytyrat e Klement Balilit, Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit.

Për më tepër, shikoni videon! /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori