Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit provokon keq Ledrin Vulën (FOTO LAJM)

Erjona Suljemani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar duket se ia ka vënë syrin këngëtarit të njohur shqiptar, Ledri Vula.

Ajo është ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit dhe gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen.

Modelja së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një video teksa dëgjohet në sfond kënga e fundit e Ledri Vulës dhe Lyrical Son "Princess Diana".

Me veshje provokuese e gjoksin jashtë, Erjona ka etikuar reperin Vula, i cili me shumë siguri është mahnitur nga bukuria e Erjonës. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2018, ora 08:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori