Iu përmend emri në përgjimet e Ndraghetas, reagon Erion Veliaj
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është përmendur në përgjimet e “Ndraghetas” në Itali.

PWr këtë rast, nga Sinaballaj në Rrogozhinë, Veliaj komentoi shkurt duke thënë “se nuk çuditet edhe nëse do ta bënin shok edhe me Eskobarin”.

“Do dëgjoni në këtë fushatë çudira. Do dalin që kemi qenë shokë në çerdhe me Eskobarin. Do dalin lloj çudirash”, tha Veliaj.

përgjimet e klanit italiane përmenden edhe presidenti Meta, një ministër i qeverisë dhe kryebashkiaku i Tiranës. Aty flitet për takime të mundshme që mund të bëhen për ndikim në vendimarrje dhe marrjen e një lejeje ndërtimi.

Shtuar më 23/01/2021, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori