Ja ku do ta ndjekë Rama ndeshjen
Kryeministri Rama nuk do ta shohë nga Franca kombëtaren kuqezi, siç ndodhi në ndeshjen me Zvicrën.

Për përballjen e kësaj mbrëmje mes Francës dhe Shqipërisë, Rama do të jetë në qytetin bregdetar të Vlorës.

Një pjesë e mirë e deputetëve të Shqipërisë kanë shkuar në Francë, për të ndjekur kombëtaren tonë. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2016, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori