Ju kujtohet Bertina e BB3? Shikoni çfarë po bën në Dubai (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bertina Mehmetaj ka qenë një nga banoret më simpatike në BB3, e ajo mbahet mend edhe dhe vazhdon të përflitet në mediat rozë.

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve fillimisht me bukurinë e saj dhe lidhjen me Erjonin që përfundoi pasi ata të dy dolën nga reality show.

Ajo gjendet prej muajsh në Dubai pasi punon si menaxhere dhe ndan shpeshherë me fansat e saj në Instagram foto nga Dubai luksoz.

Këtë herë ajo ka qenë e pranishme në një nga koncertet e reperit amerikan Busta Rhymes, i famshëm për këngët e tij të suksesshme. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori