Juventus vuan por mer 3 pikë që në start, VAR-i i bën "gjëmën" Ronaldos (VIDEO)


Juventusi e ka nisur startin e Serisë A me fitore. Bardhezinjtë kanë vuajtur jo pak për të marrë 3 pikë të artë në transfertën e vështirë kundër Parmës në transfertë, shkruan Albeu.com.

Kampionët në fuqi e nisën mjaft mirë takim duke realizuar që në minutën e 21 me anë të Chiellinit i cili relizoi me devijim pas gjuajtjes së Sandros.

Pak minuta më vonë vonë VAR-i i anuloi një supergol Ronaldos i cili ishte i dyshimtë.

Në të dytën vendasit u munduan të vendosnin ekulibrat por Juventusi e kontrolloi mjaft mirë topin duke mos i lënë shumë hapsira.

Kështu skuadra e Sarrit merr 3 pikë të arta dhe një nisje perfekte e Serisë A , aty ku e përfunduan./albeu.com/

Shtuar më 24/08/2019, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori