Klopp mban fjalën, Shaqiri titullar në ndeshjen kundër Southampton

Liverpool do të pres në shtëpi klubin e Southampton për të ndeshur për tre pikë në Premier League.

Skuadra e Jurgen Klopp do të kërkojë që të mbajë ritmin e mrekullueshëm e këtij fillim sezoni pa asnjë humbje dhe asnjë barazim.

Tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre dhe ajo që bie në sy te Liverpool është se Jurgen Klopp ka mabjtur fjalënm e dhënë për Shaqirin se ai do të luaj më shumë.

Sulmuesi Shqiptar këtë ndeshje do ta nsië që nga minuta e parë dhe prej tij pritet shumë sot.

Formacionet e dy skuadrave i gjeni në galerinë e mësipërme. /albeu.com/







Shtuar më 22/09/2018, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori