"Kobe do të përfundojë i vdekur në një përplasje me helikopter", parashikimi i bujshëm i vitit 2012


Kobe Bryant dhe katër persona të tjerë kanë humbur jetën në një aksident me helikopter në Californi të Dielën në mëngjes sipas kohës lokale.

Vdekjen e tij si duket e ka parashikuar dikush tetë vite më parë që po bën tashmë xhiron në internt.

Një postim në Tëitter, që mbanë datën 13 nëntor 2012 kishte shkruar se Bryant do të vdiste pas një aksidenti me helikopter.

"Kobe do të përfundojë i vdekur në një përplasje me helikopter", ka shkruar Noso në Twitter.

Postimi është ende aktiv dhe ka filluar të komentohet, ku vetë autori ka kërkuar falje për të.
Shtuar më 26/01/2020, ora 21:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori