Komentuesit i bëjnë "namin" Herolind Shalës (FOTO-LAJM)

Edhe pse një ndeshje miqësore, ndaj Kombëtares së Shipërisë dhe asaj të Kosovës, nuk kanë munguar debatet për këtë ndeshje.

Ishte reagimmi i lojtarit të Kombëtares së Kosovës, Herolind Shala ku edhe pse skuadra e tij fitoj me rezultat 3-0, ai akuzonte Shqipërinë për nënçmim ndaj tyre.

Pas statusit që Shala bëri në profilin e tij zyrtarë në Facebook, kanë qënë me qindra komentues që kanë kritikuar këtë veprim.

"Bravo Herolind, tash mer edhe pushken e nise Luften me Shqiptaret e Shqiperise!" është shprehur me ironi një nga komentuesit në statusin e Herolind Shalës./albeu.com/Shtuar më 30/05/2018, ora 10:08
Adipr
e Mërkurë 30 Maj 2018, Ora 12:40
Jo do te duhej te ishim inferior dhe t'i lejonim te fitonin idiot!!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori