Kush është çifti i argjendarëve që u plagosën nga shpërthimi në ish-Bllok (FOTO LAJM)

Shpërthimi i një bombole me hidrogjen në bodrumin e një argjendarie në zonën e ish-Bllokut, la 4 të plagosur dhe krijoi panik te qytetarët.

Argjendaria në të cilën ndodhi shpërthimi është në pronësi të çiftit Sokol dhe Alma Pirra. Ata janë prindër të një djali 14-vjeçar.

Sokol Pirra me profesion është avokat dhe gjithashtu është një prej themeluesve të shoqatës se komunitetit hebre në Shqipëri.
Shtuar më 15/07/2019, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori