Legjenda Tyson sherr me presidentin e UFC? (FOTO LAJM)

Legjenda e boksit Mike Tyson, njihet si mik i ngushtë me presidentin e UFC Dana White.

Së fundmi midis dy sportistëve ka nisur një "sherr" mes miqsh ku shajnë dhe ofendojnë njëri tjetrin.

Tayson ka publikuar një foto ku Dana duket se është në gjumë, dhe në ballin e tij Tyson shkruan "Dick".

Për më tepër Tyson në komentin e fotos shkruan: "Ja çfarë je Dana!"

Por edhe pse kjo është një fyerje e rëndë, duket se Dana White e ka marrë më shumë sportivitet, dhe ka komentuar në foton e publikuar duke shkruar: "E vërtetë"! /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori