Lens ngjyroset kuq e zi
Ngjyrat kuq e zi kanë pushtuar sot qytetin francez Lens. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku qindra tifozë kuq e zi, kanë vërshuar në rrugët e qytetit francez, atje ku pritet përballja e kombëtares shqiptare me atë të Zvicrës.

Kjo është hera e parë që Shqipëria luan në finalet e Kampionatit Europian, ndaj dhe tifozët shqiptarë kanë shkuar sot në qytetin francez për të mbështetur skuadrën kuq e zi. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori