Lojtarët shqiptarë te kombëtarja maqedonase refuzojnë të këndojnë himnin
Pëlqej
Ka filluar përballja ndërmjet Shqipërisë dhe Maqedonisë në stadiumin Strumicës. Ky takim është i vlefshëm për xhiron e tetë kualifikuese të grupit G në kuadër të Kampionatit Botëror të Futbollit.

Duket se ndeshja ka nisur me tensione pasi pati disa incidente.

Ndërkohë u pa se lojtarët shqiptarë tek kombëtarja maqedonase refuzuan të këndonin himnin maqedonas. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori