Lorik Cana: I madhi Zot i ruajt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të Zotit
Pëlqej
Nuk ka munguar as urimi i Lorik Canës për besimtarët e fesë islame.

Ai kishte zgjedhur disa fjalë zemre për t’i ndarë me ndjekësit e shumtë që i ka në Instagram.

”Urime festa e Kurban Bajramit!!! I MADHI ZOT rujt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të ZOTIT ?????????” ka shkruar ai.

Së fundmi Loriku i ka shijuar në maksimum pushimet me familjen e tij dhe pamje nga atje ndante me fansat.
Shtuar më 21/08/2018, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori