MASH publikon përgjigjet, ja notat e provimit të Letërsisë
Pëlqej
Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka publikuar rezultatet e provimit të Letërsisë.

Të gjithë maturantët që i janë nënshtruar testit në datën 31 maj, mund t'i gjejnë rezultatet në linkun e mëposhtëm.

Per te pare notat klikoni linkun e meposhtem:

Rezultatet e provimit të Letërsisë
Shtuar më 13/06/2013, ora 10:09
erald gjyzeli
e Enjte 13 Qershor 2013, Ora 15:51
i uroj suksese te gjithe maturanteve
anduel simoni
e Enjte 13 Qershor 2013, Ora 15:55
urime
soni hasanaj
e Hënë 17 Qershor 2013, Ora 13:20
urime maturanteve
soni hasanaj
e Hënë 17 Qershor 2013, Ora 13:21
notat e provimit te lirimit
adi canaku
e Martë 18 Qershor 2013, Ora 11:31
iu uroj te dilni sa me mire ne provime
lirie doda
e Premte 21 Qershor 2013, Ora 13:30
doja notat e provimit te pare te lirimit
dorisa hajdari
e Hënë 24 Qershor 2013, Ora 15:14
ku mund ti gjej pak notat e provimit te lirimit se kam me shume se nje jave qe po i kerkoj ne internet dhe nuk po i gjej dot .
perla nezha
e Martë 25 Qershor 2013, Ora 08:49
a di kush ku mund tu gjejm notat e provimit te lirimit gjuhe shqipe
anxhela
e Mërkurë 26 Qershor 2013, Ora 14:19
notat e provimit te matematikes te matures dhe te lirimit kan dal???
elsa elsa
e Premte 28 Qershor 2013, Ora 11:46
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vehat sakti
e Premte 28 Qershor 2013, Ora 13:17
dua te di noten qe kam marre ne provimet e lirimit
eduart koboci
e Shtunë 6 Korrik 2013, Ora 22:19
paskuqan 2
eduart koboci
e Shtunë 6 Korrik 2013, Ora 22:22
ku dreqin jan ato nota ?
ornela maloku
e Dielë 7 Korrik 2013, Ora 11:28
mund ta di se ku mund ti gjej ato notat e provimit te matematikes dhe te gjuhes shqipe
alma mesi
e Hënë 8 Korrik 2013, Ora 09:39
po notat e provimit te lirimit pse nuk dalin ne internet
loena
e Mërkurë 10 Korrik 2013, Ora 16:38
se mash na ka nenvleresuar kete vit
alma rr
e Enjte 25 Korrik 2013, Ora 13:38
epo kaq indiferent sa keta skam pare ndonjehere ,edhe ne jemi nxenese edhe per ne keto nota jane te rendesishme po aq sa jane per maturantet pfffffffffff me vjen keq qe e them po as qe kane dashur t ia dijne per ne te lirimit
enkeleda muka
e Enjte 12 Qershor 2014, Ora 12:26
flm x urimet suksese tgjithve.
alban.pane
e Enjte 12 Qershor 2014, Ora 21:32
dua te gjej noten e provimit te letersis
Alba Picari
e Martë 24 Qershor 2014, Ora 08:12
KU JANE PERGJIGJET? :p

enea pashollari
e Enjte 26 Qershor 2014, Ora 18:20
dua te di pergjigjet e provimit te lirimit gjuhe
skeralda mashku
e Premte 27 Qershor 2014, Ora 14:07
notat e provimit te lirimit a kane dale
al al
e Hënë 30 Qershor 2014, Ora 15:59
ku mund ti gjejme notat e provimit te lirimit te letersise ?
Emer Mbiemer
e Martë 1 Korrik 2014, Ora 21:25
A kane dale notat e provimeve te lirimit?
Ejmer Mbiemer
e Shtunë 5 Korrik 2014, Ora 16:11
Korrigjimi i testeve te lirimit eshte kryer te merkuren por notat e provimeve te lirimit nuk dalin ne internet.Ato do t'i gjeni ne tabelat e rezultateve te shkollave perkatese.Ndersa provimet e lirimit te matematikes kane nisur te korrigjohen me date 31.
Ministria e arsimit ju uron suksese!
yllikul
e Shtunë 5 Korrik 2014, Ora 16:29
notat e lirimit nuk jane aq me ransi
niki xara
e Dielë 6 Korrik 2014, Ora 16:56
kur dalin notat e provimeve te lirimit 2014
niki xara
e Dielë 6 Korrik 2014, Ora 16:57
notat e provimeve te lirimit kur do te dalin
jona buzo
e Hënë 7 Korrik 2014, Ora 07:33
notat e provimit te lirimit doja ku mund ti kerkoj
Dorisa Poka
e Hënë 7 Korrik 2014, Ora 15:08
ku mund ti gjejm pergjigjet e provimeve ne internet (te letersise) ??????
mario temelko
e Hënë 7 Korrik 2014, Ora 23:15
duam notat e provimeve te lirimit te gjuhes shqipe
amarildo preka
e Mërkurë 9 Korrik 2014, Ora 14:57
dua notat e provimeve te lirimit
xhenisa yzellari
e Enjte 17 Korrik 2014, Ora 17:24
pse nuk kan dale notat e provimeve .shume po zgjasin
ena kuqo
e Enjte 17 Korrik 2014, Ora 17:28
duaaaaaaaaaaaaam pergjigjet e provimeve ooooooooooo neser i dua te dalin
elisa lusha
e Mërkurë 23 Korrik 2014, Ora 19:09
kto notat e provimit te lirimit ku jan se nuk munem me i gjet
ana ndoj
e Shtunë 26 Korrik 2014, Ora 14:44
kur dalin ato nota se na cmenden
AnA
e Premte 12 Qershor 2015, Ora 20:55
Ju lutem mund te me njoftoni per notat e provimit te lirimit te anglishtes
AnA
e Premte 12 Qershor 2015, Ora 20:55
Kur dalin notat e provimit te lirimit gjuhe te huaj
Dea Hoxhaj
e Premte 22 Qershor 2018, Ora 01:07
Nuk kam
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori