Mediat serbe e shpallin "heroinë" mbesën e Berishës
Reagimi i djeshëm në Facebook i mbesës së ish-kryeministrit Berisha ku ajo shprehet në mbështetje të serbëve dhe akuzon futbollistët e kombëtares sonë se kanë shkelur rregullat dhe kanë përdorur dhunë ndaj serbëve, ka gëzuar tej mase opinionin serb.

Edhe pse disa minuta pas publikimit të postimit nga Portali Albeu.com, komenti i saj është fshirë, lajmi ishte shpërndarë në të gjitha mediat shqiptare ndërsa më vonë hapësirë i kanë dhënë edhe mediat serbe, të cilat e kanë shpall "heroinë" pasi ajo kishte thënë të vërtetat që nuk thoshte asnjë shqiptar tjetër, transmeton Portali Albeu.com.

Deklaratën e Desara Berishës e kanë publikuar si lajm kryesor mediat më të mëdha serbe si Gazeta Blic, Telegraf, Kurir, etj. duke i dhënë hapësirën më të rëndësishme. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2014, ora 11:00
gezim shehu
e Enjte 16 Tetor 2014, Ora 11:46
i ka thene gjyshi qe ta shkruaj ate koment,ose do te jete ne qender te vemendjes me idjotesira te tilla,pasi u ka rene bursa ne shqiperi
damar na gjyshi serb
e Enjte 16 Tetor 2014, Ora 13:19
ben si e zgjuar sdi cthot mbesa e preferuar e serbit berish
damar na gjyshi serb
e Enjte 16 Tetor 2014, Ora 13:19
ben si e zgjuar sdi cthot mbesa e preferuar e serbit berish
mutja
e Premte 17 Tetor 2014, Ora 00:19
Mutja e xanav dhia
migjen
e Premte 17 Tetor 2014, Ora 09:50
e me pare ishte gjyshi heroin tani e mbesa hahahaha pune jevgjish gjelle qenshe .
bushi bushi
e Premte 17 Tetor 2014, Ora 20:21
nuk presim ndo nje gje te mire nga familja berisha vetem fatkeqesi u kane sjell shqiptareve
mariglen geni
e Premte 17 Tetor 2014, Ora 20:30
po kush e di kush e ndyk ore vellezer prandaj flet mire per serbet kjo po si paska provuar djemte shqiptar me sa duket. vazhdo zogu tunes vazhdo se mire e paske zene
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori