Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos
Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic.

Presidentët e klubeve Andrea Agnelli dhe Claudio Lotito do të takohën këto ditë në Maltë, ku po mban punimet Samiti i Shoqatës së Klubeve Europiane.

Dy presidentët e njohur të futbollit italian janë akomoduar në të njëjtin hotel dhe ekziston mundësia që palët të arrijnë akordin për transferimin e serbit 24-vjeçar në Torino.

Çmimi i pranueshëm për të lejuar kalimin e lojtarit nga Roma në Torino varion midis 70 dhe 80 miionë €. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2019, ora 21:12

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori