Ndërron jetë në një spital në Itali deputeti i LSI
Mourinho: Pogba është mesfushori më i mirë në botë
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Jose Mourinho ka deklaruar se lojtari i tij, Paul Pogba, është mesfushori më i mirë në botë.

Mourinho shpreson që këtë verë, ndonjë futbollist tjetër t’ia thyejë rekordin e transferimit Paul Pogbas, për të larguar nga ky i fundit presionin e më të shtrenjtit në futboll.

Paul Pogba është mesfushori më i mirë në botë”, ka deklaruar Jose Mourinho.

“Atij vetëm duhet t’i hiqet epiteti i më të shtrenjtit në botë”./albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori