"Na këpute shpirtin ba", fëmijët e Hysenbelliut publikojnë mesazhe të ndjera

Presidenti i Fax News, Kasem Hysenbelliu ka humbur jetën nga COVID-19 ditën e sotme.

Prej disa kohësh ai ishte rënduar nga koronavirusi dhe kurohej në Greqi por nuk ka mundur që t'ja dalë dot betejës së vështirë.

Hysenbelliu ishte aksioner i televizionit Fax Neës. Më herët ka qenë drejtor i përgjithshëm i Neës 24, Balkanëeb dhe Gazeta shqiptare. Po ashtu, Kasem Hysenbelliu ka drejtuar dhe gazetat Panorama dhe Panorama Sport.

Mesazhe ngushëllimi kanë publikuar edhe fëmijët e tij të cilët kanë publikuar fotografi me babain e tyre të ndjerë.
Shtuar më 05/12/2020, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori