Neymar këndon edhe Hip-Hop (VIDEO)

Pëlqej
Neymar është i lumtur me rekuperimin që po i bën dëmtimit të rëndë të pësuar në Botërorin "Brazil 2014" dhe po pret për të qënë në 100% të formës së tij për të ndihmuar Barcelonën dhe kombëtaren e tij në ndeshjet në vazhdim.

Por gjatë kohës së rikuperimit ylli brazilian nuk harron edhe një prej pasioneve të tij më të mëdha, muzikën.

Fan i deklaruar i muzikës funk, asi i Barcelonës kësaj rradhe paraqitet me një këngë rap teksa këndon një këngë të MC Nego Borel. /albeu.com/

Shtuar më 26/08/2014, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori