Nga forma e shkëlqyer e Grezdës përfiton dhe kubi i tij, i dyfishon vlerën
Pëlqej
Forma e mirë e një futbollisti sigurisht që ndikon performancat e mira, që shkojnë në një vlerë më të lartë kartoni.

Eros Greza është talenti më i përfolus së fundmi në Kombëtaren shqiptar dhe në ndeshjen e fundit iu përgjigj me një gol kundër Turqisë.

Për të pas paraqitjeve të mira kanë shfaqur interes klubet italiane ku akoma nuk është bërë i ditur ndonjë emër konkret, por besohet se fshihet Lazio e Igli Tares. Para se të ftohej nga Kombëtarja Grezda vlen 500 mijë euro ndërsa sot është konfirmuar nga klubii tij se ai do të shitet për 1mln euro. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2017, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori