Njerëz me duar në kokë dhe pallate të ndarë në dysh, shkatërrimi që la pas tërmeti (FOTO LAJM)

Dy lëkundje të forta tërmeti kanë lëkundur pasidten e sotme Tiranën, por edhe qytetet e tjera të vendit. Nga të dhënat e para raportohet edhe për disa persona të lënduar.

Dëmet janë të shumta, pallat indare dysh ne Tiranë, shtëpi dhe dyqane plotësisht të shkatërruara, kjo është panorama që la pas tërmeti i fuqishëm që goditi sot vendin tonë.
Shtuar më 21/09/2019, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori