Parashikimi, ja dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions
Pëlqej
Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues.

Në rrjetet sociale po qarkullon foto me parashikimet e mundshme të shortit që do të hidhet në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës.

Real Madrid – Juventus dhe Atletico MadridMonaco, këto janë dy parashikimet më të mundshme të këtij shorti. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori