Partizani festë dhe shpërblime pas fitores, drejtuesit hapin "thesin"
Partizani duket se e ka kthyer në një rutinë fitimin e derbeve kundër Tiranës, ku edhe mbrëmjen e djeshme mori një tjetër fitore të rëndësishme.

Pas kësaj fitorje "Demat e Kuq" kanë nisur festën, ashtu siç bëjnë zakonisht në një nga lokalet e ish-bllokut ku i parnishëm ishte edhe drejtori Olsi Rama, i cili iu drejtua lojtarëve në formë batute: “Mjaft iu ka izoluar trajneri, tani ejani e të festojmë të gjithë”.

Por gjithashtu raaportohet se presidenti Demi dhe miqtë e tij kanë vendosur që të shpërblejnë klubin me një shifër rreth 20 milion lekëve, megjithatë shifra reale do të mësohet në ditët në vijim.
/albeu.com/


Shtuar më 29/09/2018, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori