Pas Bashës dhe Strakoshës nga Kombëtarja largohet dhe një tjetër i dëmtuar
Pëlqej
Kombëtarja shqiptare nuk do të ketë dilemën e vetme se si të bëjë një paraqitje dinjitoze kundër Turqisë, por dhe si ta menaxhojë situatën e të dëmtuarve.

Pas Bashës dhe Strakoshës nga Kombëtarja është larguar së fundmi edhe Liridon Latifi.

Liridon Latifi është paraqitur i dëmtuar në grumbullim dhe pas vëzhgimit të stafit gjatë këtyre ditëve, është vendosur t’i jepet lejë për t’u kthyer te klubi i tij pasi nuk mund të riaftësohej në kohë që të ishte i gatshëm për t’u aktivizuar ndaj Turqisë. /albeu.com /
Shtuar më 11/11/2017, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori