Për pak sa nuk u takuan, momenti kur Edi Rama u ikën protestuesve (VIDEO)
Pak minuta më parë protestuesit të udhëzuar nga kreu i PD-së Lulzim Basha janë drejtuar për tek Kryesia e Kuvendit.

Në këtë moment ka patur edhe një shkëmbim mes protestuesve dhe kryeministrit Edi Rama.

Ky i funidt ishte më parë në ambientet e Kryesisë së Kuvendit dhe kur po largohej është përballur me protestuesit.

Edhe pse kanë qënë shumë pranë protestuesit nuk kanë mundur ta dallojnë eskortën e Ramës e cila ëhstë larguar me shpejtësi. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori