Policia aksion për lirimin e hapësirave tek ‘Qemal Stafa’
Pëlqej
Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka urdhëruar punonjësit e policisë së Tiranës për ndërmarrjen e një një aksioni për lirimin e hapësirave publike pranë stadiumitQemal Stafa” ku në orën 20:30 do të zhvillohet ndeshja Shqipëri-Zvicër.


Për mbarëvajtjen e ndeshjes policia pritet të marrë një sërë masash organizative në drejtim të sigurimit të rendit dhe qetësisë, para, gjatë dhe pas përfundimit të ndeshjes.
Gjithashtu pritet që në orët e pasdites, policia pritet të mos lejojë lëvizjen e automjeteve në rrugët që të çojnë drejt stadiumitQemal Stafa”. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2013, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori