Rama: "Loro Boriçi" dhe tribuna VIP, pamje të politikës së vjetër (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka botuar këtë të dielë në faqen e tij në Twitter, dy foto që paraqesin stadiumin e qytetit të Shkodrës dhe tribunën VIP të stadiumit të këtij qyteti me traditë në futboll.

"Stadiumi i Shkodrës dhe tribuna VIP si dy pamje të politikës së vjetër të fjalëve boshe e të punëve për faqe të zezë", shkruan kreu i qeverisë shqiptare në profilin e tij në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2014, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori